Θετική Στάση και από την Ιερά Μητρόπολη Νικοπόλεως και ΠρεβέζηςΞεκίνησε η επικοινωνία με την Ιερά Μητρόπολη ΝΙκοπόλεωςς και Πρεβέζης και ευελπιστούμε σε θετική κατάληξη με καρποφόρα συνεργασία. Η Ιερά Μητρόπολις Νικοπόλεως και Πρεβέζης είναι μια από τις Μητροπόλεις των λεγομένων «Νέων Χωρών». Έδρα της είναι η πόλη της Πρέβεζας στην Ήπειρο.
Ξεκίνησε η επικοινωνία με την Ιερά Μητρόπολη ΝΙκοπόλεωςς και Πρεβέζης και ευελπιστούμε σε θετική κατάληξη με καρποφόρα συνεργασία. Η Ιερά Μητρόπολις Νικοπόλεως και Πρεβέζης είναι μια από τις Μητροπόλεις των λεγομένων «Νέων Χωρών». Έδρα της είναι η πόλη της Πρέβεζας στην Ήπειρο.
Ο Δήμος Σπάρτης μας παραχωρεί την αίθουσα συνεδριάσεων του πρώην Οργανισμού Νεολαίας και Αθλητισμού για τις ανάγκες του Συμποσίου μας!
Η BEACTIVE Hellas δεσμεύθηκε για τα βασικά δώρα των νικητών του παιχνιδιού μας και εξασφαλίζει βεβαιώσεις για όλους τους συμμετέχοντες!
Μας υποστηρίζει η Ιερά Μητρόπολη Μονεμβασιάς και Σπάρτης φιλοξενώντας το παιχνίδι του θησαυρού στο χωριό ΜΑΓΟΥΛΑ!
Όλες οι ακτοπλοϊκές εταιρείες που χρειαζόμαστε είναι κοντά μας! ANEK Lines, Hellenic Seaways & Blueferries προστίθενται στους μεγάλους μας χορηγούς και φέτος!