Οι Χρυσοί Χορηγοί του 2020, όλοι μαζί σε μία Μακέτα...Οι Χρυσοί Χορηγοί του φεστιβάλ μας φέτος είναι και πάλι οι σταθεροί μας υποστηρικτές:-Aegean Airlines-TRAINOSE-ANEK Lines-Blue Star Ferriesτους οποίους και θερμοευχαριστούμε!
Οι Χρυσοί Χορηγοί του φεστιβάλ μας φέτος είναι και πάλι οι σταθεροί μας υποστηρικτές:-Aegean Airlines-TRAINOSE-ANEK Lines-Blue Star Ferriesτους οποίους και θερμοευχαριστούμε!
Ο Δήμος Σπάρτης μας παραχωρεί την αίθουσα συνεδριάσεων του πρώην Οργανισμού Νεολαίας και Αθλητισμού για τις ανάγκες του Συμποσίου μας!
Η BEACTIVE Hellas δεσμεύθηκε για τα βασικά δώρα των νικητών του παιχνιδιού μας και εξασφαλίζει βεβαιώσεις για όλους τους συμμετέχοντες!
Μας υποστηρίζει η Ιερά Μητρόπολη Μονεμβασιάς και Σπάρτης φιλοξενώντας το παιχνίδι του θησαυρού στο χωριό ΜΑΓΟΥΛΑ!
Όλες οι ακτοπλοϊκές εταιρείες που χρειαζόμαστε είναι κοντά μας! ANEK Lines, Hellenic Seaways & Blueferries προστίθενται στους μεγάλους μας χορηγούς και φέτος!